Barbara Barstow                                                            Term Expires 07/31/2018

Ron Campanalie                                                            Term Expires 07/31/2019

Gib Winter                                                                      Term Expires 07/31/2021

Cynthia Potter                                                                Term Expires 07/31/2022

Justin Whelan                                                                Term Expires 07/31/2020

ALTERNATE

Kelly Walker                                                                   Term Expires 02/28/2021